Повість. Мій світ в очах собаки. Глава 14

Відео: Ленінград - Вип

Відео: Крим. Шлях на Батьківщину. Документальний фільм Андрія Кондрашова

Ура вихідні! Я так їх чекала! На цих вихідних мали приїхати Катя і Лера. Ми вже давно вирішили, що проведемо їх разом, але до цього треба було почекати ще один день.
Вечір. Я як завжди гуляла з собаками в парку, насолоджувалася теплим ввечері. Погода була чудова злегка дув м`який вітерець, аромат квітів доносився з сусідніх клумб, радісно сміялися діти. Лой як зазвичай щось тягав, бігав, гавкав, дражнив інших собак. Тут несподівано для мене пролунав телефонний дзвінок.
-Так, привіт Саш!
-Вітання! Ти зараз де? -запитав Мене Саша.
-Ем, я в парку з собаками як зазвичай, а що?
-Нічого, просто запитав. Бувай!
Він різко поклав трубку. "Дивний він" подумала я. Через хвилин 20 десь так, прибув Олександр з шикарним букетом троянд.
-Це ти куди так намилився? -Запитала Я
-Так ось познайомився з дівчиною, теж моторошно любить собак, йду на побачення-он посміхнувся.
-Славно, рада за тебе! Іди, а то не дай Бог змусиш дівчину чекати, а ми цього не любимо-я підморгнула Саші і стиснула щосили поводок в руках.
У цей момент він подивився на мене опустив погляд на Лоя який лежав поруч.
-Я що хотів запитати у тебе я нормально виглядаю? -на Його обличчі з`явився збентеження.
-Так відмінно ти виглядаєш-відповіла я з посмішкою.

Повість. Мій світ в очах собаки. глава 14

Відео: Аліса знає, що робити! 14 серія. Недільна ухильницю (ПОВНІСТЮ)

Виглядав він дійсно шикарно на ньому була чорна сорочка, перші два гудзики були розстебнуті, темні джинси які не погано на ньому сиділи, а головне шикарний парфум, від нього так приємно пахло, цей запах зводив мене з сума.
-Дякую я пішов-він обійняв мене і зник.
Додому без пригод ми не дійшли. Коли ми проходили повз будинок на лавочці біля під`їзду сиділи кішки .Лой побачивши їх вирвався у мене з рук разом з повідцем.
-Лой повернися! Зараз же крикнув я.
Лой же погнав котів, я сіла на лавку в надії на те що він прийде. Минуло 10 хвилин я почала нервувати, пройшла навколо будинку його ніде не було. Альма втомилася і хотіла додому. Я вирішила що буде краще відвести Альмочку додому, а самій відправитися на пошуки хитрого і шкідливого але так улюбленого Лоя. Залишивши Альму будинку я пішла шукати свого хлопчика. Вже був вечір, темно, на вулиці ще не включили ліхтарі і я майже нічого не бачила.
-Лой! Кричав я, але улюбленого гавкоту я не чула.
І так я пробігала до 12-ї години ночі. Я сіла на лавку важко зітхнула. Телефонний дзвінок.
-Так привіт Саш як пройшло побачення?
-Зараз мова не про побачення Хелен ти знаєш де твій Лой? Сердито голосом запитав він
-Ні, я втратила його тобто він втік від мене вирвав повідець ... Я нічого не змогла зробити ... -на моїх очах накочувалися сльози а в голосі чулася невпевненість.
-Хелен не переживай він зі мною
-Що?! Як з тобою ?!
-Довга історія. Куди мені під`їхати?
Я йому сказала адресу де перебуваю. Через хвилин 10-15 до мене під`їхав Саша з машини випругнул Лой виляючи хвостом.
-Сонечко моє рідне Лой! -я Підбігла до собаки, обняла її.
-Все втікача повернув тепер додому спати.
-Як все пройшло може розкажеш? І як Лоя знайшов? -Запитала Я Сашу.
-Нічого не було.
-Чому?
-Лой .Лой мені завадив-он подивився на нього-Коли ми гуляли до мене підбіг Лой почав стрибати лизати мене і Карина, дівчина з якою я зустрівся, вирішила цього засранця погладити на що він почав гавкати на неї і мало не вкусив.
-На нього це не схоже. Прости Саш.
Гаразд все рівно Карина не в моєму стилі. Давай до будинку довезу.
Їхали ми мовчки тільки Лой скиглив і лизав мені руки. Я не знала, що й сказати Сашкові. Хоча знаєте що собаки дуже добре відчувають ставлення людей один до одного вони все прекрасно розуміють все без слів. Під`їхавши до будинку я відкрила двері машини вийшла з неї слідом за мною вискочив Лой.
-Спасибі Саш-тихо сказала я-я тобі дуже вдячна прости що все так вийшло.
-Я не тримаю зла на тебе і на ціле, знаєш я раніше не говорив але ви у мене найдорожчі і улюблені ... друзі-додав він.
Я лише посміхнулася, і пішла підніматися додому. Так, так мене не зачепили слова Саші ні наскільки ми правда тільки друзі не больше.Ех кого я обманюю ...

Вдома нас чекала Альма.
Хороша мила добра Альма.
-Альмочка йди до мене-ласкаво покликала я собаку-дай я тобі шерсть трохи потреплят.
Я провела рукою по спинці і животику і раптом моя рука різко зупинилася на її животі. Я оглянула Альму як йдуть і не могла повірити, що у нас скоро буде поповнення. Альма вагітна.

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
Схоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!